O firmie

Sprzęt diagnostyczny i weterynaryjny Firma Moder Electro wprowadziła na rynek od 1980r.  Do zakresu naszej działalności zaliczamy sprzedaż, szkolenia, serwis i naprawę analizatorów diagnostycznych i weterynaryjnych.

W okresie swojej działalności współpracowaliśmy z najlepszymi Firmami diagnostycznymi, takimi jak: HTL, Cormay, ICN, Roche®, ABX Horiba®, bioMerieux®, Siemens,® Johnson&Johnson®, BorPol.

Współpraca z tak znakomitymi Firmami o światowym poziomie, pozwoliła nam pozyskać  najwyższą wiedzę i doświadczenie we wszystkich dziedzinach diagnostyki  medycznej.

W działalności serwisowej posiadamy najlepiej wyposażoną pracownię kontrolno - pomiarową oraz precyzyjne urządzenia produkcyjne, które umożliwiają regenerację lub wytworzenie nawet najbardziej złożonego podzespołu.

Posiadamy pełną gamę oryginalnych części i podzespołów do naprawy, ale dysponujemy również  zamiennikami o takich samych parametrach w bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasz znakomity dział kontroli jakości wielokrotnie testuje oferowane i naprawiane urządzenia co pozwala nam maksymalnie zredukować odsetek reklamacji.

Załoga firmy posiada niezbędną wiedzę potwierdzoną wymaganymi certyfikatami, od wszystkich wymienionych Firm z zakresu szkolenia, eksploatacji i serwisu analizatorów.

Dodatkowo oferujemy odczynniki hematologiczne i biochemiczne do wszystkich występujących w Polsce analizatorów oraz materiały eksploatacyjne.

Posiadamy największy w kraju wybór używanych analizatorów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.
Współpracujemy z ponad 2000 stałych i zadowolonych klientów, dla których jesteśmy uczciwym i wiarygodnym partnerem.